Chcesz otrzymać wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej?

Chcesz otrzymać wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej?

Chcesz otrzymać wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej? Skontaktuj się, jeśli chcesz efektywnie skorzystać z finansowego wsparcia. Mimo, iż 50% środków przeznaczonych na wsparcie z PFR, tj. 50 mld PLN, przeznaczonych jest dla małych i średnich przedsiębiorców, zmieniające się dosłownie z dnia na dzień przepisy, wytyczne, i chaos informacyjny, utrudniają skorzystanie z oferowanej pomocy.

Dodatkowo Tarcza Antykryzysowa wprowadza szereg rozwiązań, takich jak: dofinansowania, odroczenia zobowiązań podatkowych czy gwarancje kredytów, mających umożliwić MŚP kontynuację działalności.

Skontaktuj się ze mną, a dowiesz się nie tylko czy kwalifikujesz się do uzyskania pomocy oraz jakie są limity w tym zakresie ale również z jakiego rodzaju pomocy oferowanej przez PFR, BGK czy ARP możesz skorzystać, i jakie warunki musisz spełniać, aby uzyskać wsparcie. Również w jaki sposób możesz zmaksymalizować ilość przyznanych środków, na co musisz się zgodzić i jakie złożyć oświadczenia ubiegając się o wsparcie oraz o czym powinieneś pamiętać, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz zarządzającym przedsiębiorstwem w realizowanym procesie przyznania pomocy.

Powrót do wszystkich wpisów