Kompetencje

konsulting inwestycyjny szczecin

Nazywam się Radosław Mroczka i jestem ekspertem w zakresie konsultingu prawno-inwestycyjnego. Moi Klienci zaufali mi nie tylko ze względu na moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie lecz również praktyczne podejście i umiejętność skutecznego rozwiązywania złożonych problemów biznesowych.

Łączę wieloletnie doświadczenie prawne ze znajomością biznesowych zasad działania przedsiębiorstw, dzięki czemu zwiększam przychody i wydajność działań, optymalizując przy tym koszty. Łączę także wiedzę z zakresu strategii, technologii i doradztwa w zakresie zarządzania i dlatego skutecznie i efektywnie pomagam moim Klientom odnosić sukcesy.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, ukończyłem Wydział Prawa na Wydziale Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ponadto posiadam Licencję Maklera Papierów Wartościowych Nr 3075, zdany egzamin przeprowadzany przez Komisję Nadzoru Finansowego w Warszawie (zdawalność ok. 15%), który obejmuje znajomość m.in. takich zagadnień jak: Analiza finansowa przedsiębiorstw, Strategie inwestycyjne, Techniki notowań giełdowych, Obrót pozagiełdowy, Matematyka finansowa, Instrumenty dłużne, Wycena akcji, Analiza instrumentów pochodnych czy Rachunkowość.

Nieustannie monitoruję i analizuję informacje na temat potrzeb rynku i pozycji konkurencji w Twoim biznesie. Pomagam przedsiębiorcom tworzyć zmiany, rozwijać biznes i rozwiązywać ich problemy.

Prawidłowe odczytanie trendów giełdowych jest istotne dla rozwoju, wspomaga wzrost wartości firmy poprzez dokonywanie dobrych inwestycji, chroni przed stratą związaną z realizacją inwestycji w mało sprzyjających okolicznościach. Jako profesjonalista znam odpowiedzi na wiele pytań dotyczących trendów w niemal każdej dziedzinie gospodarki. Swój pierwszy rachunek giełdowy otworzyłem jeszcze w 1993 r., a doświadczenie które w związku z tym posiadam wykorzystuję na bieżąco.

Interdyscyplinarna i transdyscyplinarna wiedza, oparta na pełnym zrozumieniu biznesowego tła Twoich projektów, połączona z pragmatycznym podejściem do rozwiązywania problemów, to gwarancja najwyższej jakości usług. Uznaniem moich Klientów cieszy się wiodąca dla mnie zasada nadawania jasnej i przystępnej formy interpretacjom zawiłych i niejasnych regulacji prawnych i mechanizmów finansowych.

radosław mroczka szczecin
Strategie Rozwoju Firmy, biznesplan

Zrealizowałem projekty z różnych branż świadczone dla każdej wielkości organizacji i przedsiębiorstw: mikro, małych, średnich i dużych. Niezależnie od wielkości firmy najważniejsze dla mnie jest dopasowanie do potrzeb oraz wymagań Klientów, tak aby realizować wyznaczone przez nich cele.
Pomagam w zakresie obszarów związanych między innymi z:

  • Doradztwem biznesowym – Biznes Plany, Analizy
  • Doradztwem gospodarczym – Strategie Rozwoju Firmy
  • Zarządzaniem
  • Konsultingiem inwestycyjnym i Rynków finansowych (Giełda, Forex i inne Inwestycje)
  • Doradztwem i zarządzaniem finansami
  • Doradztwem prawnym oraz w innym, wymaganym zakresie.

Razem z monikarozycka.pl zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz pewność, że proponowane rozwiązania są zawsze aktualne i na najwyższym poziomie. Zakres proponowanych przez nas usług ma na celu szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów. Podejmowane czynności dostosowane są indywidualnie do danej sprawy. Zapewniamy obsługę w sprawach skomplikowanych.